ریبادینگ مو در سالن زیبایی و آرایشی فیروزه 

(سالن زیبایی و آرایشی فیروزه )

ریباندینگ مو در سالن زیبایی و آرایشی فیروزه روشی است برای صاف کردن دائمی مو که به کمک مواد شیمیایی و صاف کننده ‌ها و با تغییر دادن ساختار مو، حالت فر و مجعد مو را از بین می ‌برد. این روش آسیب بیشتری به ریشه مو وارد می ‌کند و تا زمانیکه ریشه ‌ها رشد کنند ساقه‌ ها به همان صافی می‌ مانند و نیاز به ترمیم ندارند بلکه تنها بخش‌ های رشد کرده ریشه مو نیاز به ترمیم دارند.

خدمات براشینگ مو در سالن زیبایی و آرایشی فیروزه

نحوه انجام ریباندیگ مو در بهترین سالن اکستنشن مو در ولیعصر چگونه می باشد :

در روش ریباندینگ مو  در بهترین سالن اکستنشن مو در ولیعصر ابتدا مو و ریشه آن را با میکروسکوپ و دستگاه آنالیز مو کاملا بررسی می‌ کنند سپس طی یک فرآیند شیمیایی ساختار و ساختمان مو تغییر می‌ کند و ساختمان گوگردی شکل مو که در حالت طبیعی و زیر میکروسکوپ زیگزاگ مانند است، شکسته می ‌شود و به حالت موازی تبدیل می ‌شود که این حالت ماندگار است.

مواد به کار رفته در ریباندیگ مو در سالن زیبایی و آرایشی فیروزه به همراه حرارت و فشار اتو، مو‌ها را به طور دائم صاف می‌ کند که تنها مو‌های تازه روییده شده موج دارند. در این روش به دلیل استفاده از کرم‌ ها و سرم‌ های مختلفی که دارای ترکیبات شیمیایی قوی هستند، رطوبت و آب درون ساقه مو از بین می‌ رود و خشکی بیش از حدی را برای مو‌ها به دنبال خواهد داشت و ممکن است مو‌های صاف شده به هیچ عنوان با سشوار و سایر ابزار‌های حرارتی فرم و حالت نگیرند.

کراتینه کردن مو در سالن زیبایی و آرایشی فیروزه

مواد مورد نیاز برای ریباندینگ مو :

  • بسته ریباندینگ مو
  • مو صاف کن با دمای قابل تنظیم
  • سشوار
  • شامپویی با قدرت ملایم

مزایای ریباندینگ مو عبات اند از :

1_ بهبود شرایط ظاهری مو ها

2_ صاف شدن دائمی مو ها بر خلاف دیگر روش ها 

3_صرفه جویی در زمان جهت مرتب کردن روزانه مو ها

4_صاف ماندن مو ها در موقع تعرق ، رفتن به استحمام یا سونا و قرار گرفتن در در برابر باد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]